• Zespół SnO

Z myślą o wszystkich Mamach.

Aktualizacja: 28 paź 2019

Wyjątkowa Promocja


"Dla Najbliższych"


Z myślą o Waszych Mamach, ale i każdej bliskiej Wam osobie przygotowaliśmy promocję „Dla Najbliższych”.


Mama to osoba wyjątkowa dla każdego z nas, kocha nas bezwarunkowo, dba o nas często zapominając o tym jak ważna jest Ona sama. Stan zdrowia jej dzieci, całej Rodziny, bliskich jest dla niej najcenniejszy. Wiemy o tym doskonale, nasze grono eksperckie to także Mamy.


Również nam zdarzają się sytuacje, w których zmuszeni jesteśmy walczyć z chorobą najbliższych, rodziny, dzieci… wiemy jak ciężkie mogą być to chwile. My jednak mamy świadomość tego, że walkę tę możemy wygrać, potwierdzają to nasze doświadczenia jak i doświadczenia innych pacjentów. Podstawę walki stanowi wiedza na temat tego, czego potrzebuje organizm, w jakiej dawce i jak ważne jest to, by być konsekwentnym w działaniu. Dlatego tak ważnym jest wybór preparatów zdrowotnych o statusie żywności medycznej przebadanej u pacjentów.


Dla nas ten wybór jest naturalny.


Każdego dnia obserwujemy jak potrafi działać organizm człowieka, kiedy otrzyma dokładnie to, co buduje jego siłę i może działać fizjologicznie. Oznacza to sposób zgodny potencjałem genetycznym, jaki w sobie nosi.

Tym wyborem dla nas ale i tysięcy ludzi jest BioMarine®Medical, który i Wy doskonale znacie i który jak wiemy, wielu z Was regularnie stosuje. Dlatego chcąc podarować prezent swoim bliskim, podarujcie im #BioMarineMedical i bądźcie pewni, że każde z Waszych życzeń składanych Waszym Mamom się spełni.


Bo jeśli walczymy z chorobą skutecznie – mamy wszystko.


Już dziś możesz zamówić Pakiet „Dla Najbliższych” – pakiet genetycznego odżywiania organizmu, w skład którego wchodzą: 3 butelki BioMarine®Medical + 2 opakowania NucleVital®Q10complex – 5% rabatu + wszystkie inne rabaty


>> Promocja dostępna jest tu <<


To promocja dedykowana przede wszystkim chorującym z powodu: nowotworów, RZS, łuszczycy, alergii, choroby wieńcowej i schizofrenii.

Dlaczego dla tych właśnie Pacjentów?


1. W tych chorobach Pacjenci przyjmowali #BioMarineMedical lub #BioMarine i #BioCardineOmega-3, a w ochronie DNA #NucleVitalQ10complex.


2. Każda z tych chorób powstaje z dwóch powodów:

a) zaburzeń genetycznej i fizjologicznej budowie i działaniu systemów obronnych i regeneracyjnych organizmu – odpornościowego, krwiotwórczego, przeciwzapalnego, antyoksydacyjnego, biologicznej odnowy komórkowej.


b) uszkodzenia DNA


3. Powyższe zaburzenia to wynik poważnych niedoborów niezbędnych organizmowi lipidów, których jedynymi źródłami są chronione europejskim patentem preparaty: BioMarine®Medical - żywność specjalnego przeznaczenia medycznego i NucleVital®Q10complex – jedyny suplement diety przebadany genetycznie u ludzi w ochronie DNA.


Wszystkim Mamom życzymy dużo zdrowia.

Zespół StawiamyNaOrganizm.Jeżeli potrzebujesz się upewnić, czy powinieneś stosować BioMarine®Medical u siebie, skonsultuj to z Ekspertami ds. Żywienia w Chorobach Przewlekłych, lub zobacz jak go stosować.

110 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newsletter'a

© 2019 Stawiamy na Organizm.