• Stawiamy na Organizm

Z myślą o każdym Tacie.

Aktualizacja: 28 paź 2019

Tata – wzór do naśladowania, największy bohater dla swoich dzieci.

Jednak zdarzają się sytuacje, w których zmuszony jest on walczyć z chorobą lub wspierać w walce z chorobą osoby mu najbliższe. To czas niezwykle trudny - my jednak mamy świadomość tego, że walkę tę można wygrać, co potwierdzają wyniki badań naukowych u pacjentów, ale przede wszystkim oni sami.


Dlatego w Dniu Taty, podczas gdy w wielu domach właśnie padają życzenia zdrowia i szczęścia, my chcemy podarować Wam coś, co uczyni te życzenia realnymi - wiedzę i konkretne rozwiązanie.

Podstawę walki stanowi bowiem wiedza na temat tego, czego potrzebuje organizm, w jakiej dawce i jak ważne jest to, by być konsekwentnym w działaniu. Dlatego tak ważnym jest wybór preparatów zdrowotnych o statusie żywności medycznej przebadanej u pacjentów.

Dla nas ten wybór jest naturalny.


Dzień po dniu obserwujemy to, jak potrafi działać organizm człowieka, kiedy otrzyma dokładnie to, co buduje jego siłę i może działać fizjologicznie. Oznacza to sposób zgodny potencjałem genetycznym, jaki w sobie nosi.


Tym wyborem dla nas ale i tysięcy ludzi jest #BioMarineMedical, który i Wy doskonale znacie i który jak wiemy, wielu z Was regularnie stosuje.
Bo jeśli walczymy z chorobą skutecznie – mamy wszystko.

Informacje te są niezbędne chorującym z powodu: Infekcji, Nowotworów, RZS, Łuszczycy, Alergii, Choroby Wieńcowej, Depresji, Schizofrenii.

Dlaczego dla tych właśnie Pacjentów?


1. W tych chorobach Pacjenci przyjmowali #BioMarineMedical lub #BioMarine i #BioCardineOmega-3, a w ochronie DNA #NucleVitalQ10complex.


2. Każda z tych chorób powstaje z dwóch powodów:


a) zaburzeń genetycznej i fizjologicznej budowie i działaniu systemów obronnych i regeneracyjnych organizmu – odpornościowego, krwiotwórczego, przeciwzapalnego, antyoksydacyjnego, biologicznej odnowy komórkowej.


b) uszkodzenia DNA


3. Powyższe zaburzenia to wynik poważnych niedoborów niezbędnych organizmowi lipidów, których jedynymi źródłami są chronione europejskim patentem preparaty: #BioMarineMedical - żywność specjalnego przeznaczenia medycznego i #NucleVitalQ10complex – jedyny suplement diety przebadany genetycznie u ludzi w ochronie DNA.Jeżeli potrzebujesz się upewnić, czy powinieneś stosować BioMarine®Medical u siebie, skonsultuj to z Ekspertami ds. Żywienia w Chorobach Przewlekłych, lub zobacz jak go stosować.

127 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newsletter'a

© 2019 Stawiamy na Organizm.