• Zespół SnO

Witaj na naszym blogu Leczenia Żywieniowego Organizmu Pacjenta.

Aktualizacja: 27 kwi 2019

Skąd pomysł na niego?

Od 20 lat pracujemy naukowo, zgłębiając wiedzę na temat potrzeb organizmu człowieka do pełnego genetycznego i fizjologicznego działania.

Idea założenia bloga dojrzewała w nas od pewnego czasu, musieliśmy jednak mieć pewność, że będzie on przestrzenią, w której Ty będziesz czuć się komfortowo, czując naszą opiekę.

Od 20 lat pracujemy naukowo, zgłębiając wiedzę na temat potrzeb organizmu człowieka do pełnego genetycznego i fizjologicznego działania. Tysiące godzin prac naukowych, doprowadziły do znalezienia biologicznych źródeł substancji zapewniających spełnienie tych potrzeb.


Dzisiaj w wyniku przeprowadzenia przez nas zaawansowanych naukowo badań u pacjentów chorujących z powodu:


- infekcji

- nowotworów

- alergii

- rzs

- choroby

- wieńcowej

- schizofrenii

- łuszczycy


możesz mieć pewność, że to właściwe miejsce, do którego mogłeś trafić bo otrzymasz pomoc, której potrzebujesz.
"Stawiamy Na Organizm"

Większość naszych klientów to ludzie na co dzień toczący swoje walki o zdrowie, ale również ich opiekunowie. Każdy dzień to dla nich wyzwanie, poszukiwanie dróg do zdrowia. Dlatego oferujemy Ci przebadane przez nas produkty żywieniowe dla których nie ma odpowiedników ani w kategorii odżywiania ani leków, oraz opiekę wybitnych ekspertów w leczeniu żywieniowym organizmu. Możesz być pewien, że będziemy z Tobą na każdym etapie Twojej drogi do zdrowia.


To zaczynajmy genetyczną i fizjologiczna drogę do zdrowia.

282 wyświetlenia2 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newsletter'a

© 2019 Stawiamy na Organizm.