• Zespół SnO

Pionierzy nauki sprawdzają dla Ciebie wiadomości naukowe z całego świata

Aktualizacja: 28 paź 2019

Wyniki badań naukowych największą wartością w dbaniu o zdrowie.


Od czego rozpoczynasz swój dzień?


My rozpoczynamy go od sprawdzenia wiadomości naukowych z całego świata, musimy bowiem mieć pewność, iż nic nas nie ominie. Może wydawać się to dziwne, ale dla nas zdrowie jest prawdziwą pasją – wiemy, że dbałość o nie oparta na wynikach badan naukowych u ludzi ma największą wartość.


Sami jesteśmy badaczami, nasz zespół składa się z wysokiej klasy naukowców, w każdej niemal dziedzinie powiązanej ze zdrowiem. Nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek zaniedbania czy niedociągnięcia – przecież chodzi o Twoje i nasze zdrowie.


Dlatego właśnie wiedzę pozyskujemy również w wyniku badań opracowanych przez nas wspólnie z gronem czołowych polskich badaczy - naukowców, lekarzy, farmaceutów i dietetyków. To oni każdego dnia mają kontakt z pacjentem, to oni są ekspertami w dziedzinie leczenia medycznego i leczenia żywieniowego


Czy możesz sobie wyobrazić kogoś kto wie więcej na temat zdrowia aniżeli oni?


W badaniach nie idziemy na kompromisy, dotykamy tematów trudnych – często nieruszonych przez innych. Zajmujemy się takimi schorzeniami jak:

- Infekcje

- Nowotwory

- RZS

- Alergie

- Choroba wieńcowa

- Łuszczyca

- Schizofrenia


Nie boimy się tego, wiemy bowiem, jak ważne są wyniki tych badań są dla pacjentów.


Dotychczas przeprowadziliśmy już 44 wielokierunkowe badania naukowe z zastosowaniem #BioMarineMedical u pacjentów z zaburzeniami immunologicznymi, dermatologicznymi, reumatologicznymi, kardiologicznymi, neurologicznymi, onkologicznymi i genetycznymi.

Każde z nich zostało przeprowadzone w polskich ośrodkach medycznych naukowo-badawczych przez wybitnych badaczy, praktykujących lekarzy. Są wśród nich badania, które są pierwszymi tego typu badaniami na świecie.


44 wielokierunkowe badania naukowe u ludzi, to również publikacje w najważniejszych tytułach naukowych, ale przede wszystkim to setki tysięcy pacjentów, którzy dzięki wynikom badań odzyskali lub odzyskują każdego dnia odpowiednią jakość swojego życia.Jako jedyni połączyliśmy 3 rodzaje naukowo dobranych olejów rybich z ryb poławianych dalekomorsko tworząc formułę #BioMarineMedical:

  • Olej z wątroby rekinów głębinowych – z południowego Pacyfiki w rejonie Tasmanii i Nowej Zelandii – BioMarine®1140

  • Olej z sardynek, sardeli i makreli pozyskiwanych w wodach południowego Pacyfiku rejonu Ameryki południowej - BioCardine®Omega-3

  • Olej z wątroby dorsza z Morza Beringa - Tran OLAVA®


Połowy odbywają się pelagicznie (dalekomorsko) na kontrolowanych łowiskach zgodnie z zasadami zrównoważonego rybołówstwa. Rejony połowu ryb do preparatów firmy Marinex zgodnie z międzynarodowym systemem znakowania obszarów połowu ryb słonowodnych opracowanym przez organizację Food and Agriculture Organization of the United Nations: FAO 81, FAO 87 i FAO 67 (dawniej FAO 27).


Jako pierwsi zaproponowaliśmy dawkowanie na poziomie 50ml tej wysokiej klasy olejów rybich, a nie 1 czy 2g. Uzyskaliśmy zgodę Komisji Bioetycznej UM w Łodzi na zastosowanie #BioMarineMedical w tej dawce u pacjentów chorujących z powodu zaawansowanego raka płuc, po 2 latach badań w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi, #BioMarineMedical jako jedyny olej otrzymał oficjalną rekomendację żywieniową zespołu dietetyczek opiekujących się pacjentami uczestniczącymi w badaniu.

To właśnie z w/w powodów nazywani jesteśmy pionierami badawczymi olejów rybich i ich wpływu na genetykę i fizjologię Organizmu Człowieka.

Jeżeli potrzebujesz się upewnić, czy powinieneś stosować BioMarine®Medical u siebie, skonsultuj to z Ekspertami ds. Żywienia w Chorobach Przewlekłych, lub zobacz jak go stosować.


- Zespół Marinex International - StawiamyNaOrganizm.pl

691 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newsletter'a

© 2019 Stawiamy na Organizm.