• Stawiamy na Organizm

Kolejny raz uznano nas za ekspertów najwyższej kategorii w dziedzinie zdrowia.

Aktualizacja: 28 paź 2019

Marinex International edukuje przyszłych farmaceutów, przekazując im wiedzę mogącą ratować życie i zdrowie ich pacjentów.


Tym razem chcielibyśmy podzielić się z Wami ogromnym wyróżnieniem, jakie nas niedawno spotkało i które było dla nas niezwykle ważne. Ponieważ traktujemy Was jako życzliwych nam ludzi, było dla nas naturalnym powiadomienie Was o naszym sukcesie.


Jako jedyna firma zostaliśmy zaproszeni do objęcia patronatem ale i udziału w III Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Studentów Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zaproszenie to jest wynikiem naszych osiągnięć naukowych i niemal 20 lat prac badawczych nad organizmem człowieka zwieńczonych 44 wielokierunkowymi badaniami naukowymi u ludzi oraz ogromnego zaufania, jakim jesteśmy darzeni w świecie naukowym.


Ta Konferencja była dla nas nie tylko okazją do spotkania z młodymi ludźmi – studentami farmacji, którzy już stawiają swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie, ale przede wszystkim, co jest dla nas zawsze najważniejsze podzielnia się z nimi wiedzą. Cieszy nas to, z jak ciepłym przyjęciem i ogromnym zainteresowaniem został przyjęty nasz wykład, a uczestnicy dziękowali nam w kuluarach za możliwość czerpania jej z najbardziej wiarygodnych źródeł, bo opartych na wynikach badań naukowych u ludzi.


Takie spotkania są dla nas zawsze doskonałą platformą do wymiany myśli, podzielenia się spostrzeżeniami z młodymi adeptami dziedziny farmacji.


Czy możemy dać młodym ludziom coś bardziej wartościowego i trwałego aniżeli wiedzę, którą mogą wykorzystywać przez całe swoje życie nie tylko w sferze zawodowej ale i w życiu codziennym dbając o życie i zdrowie swoje oraz swoich bliskich?

Teraz każdy z nas, pacjentów może mieć pewność, że młodzi farmaceuci, tak chłonni wiedzy i skupiający swoje zainteresowania wokół preparatów naukowo przebadanych, których formuły zostały opracowane właśnie w oparciu o wyniki badań u ludzi zawsze będą sięgali dla swoich pacjentów po preparaty z najwyższej półki naukowej.


To właśnie dlatego #BioMarineMedical jest tak ceniony, ponieważ w 100% wpisuje się w to podejście.


Tym bardziej zaproszenie nas do udziału w tym wydarzeniu odbieramy jako ogromny zaszczyt i zaufanie dla naszej firmy i naszych preparatów.

Cieszymy się już na kolejne podobne temu wydarzenia, ponieważ tam gdzie mówi się o nauce w sposób naukowy – tam zawsze jest firma Marinex.


Zapraszamy na >> www.biomarinemedical.pl

Jeżeli potrzebujesz się upewnić, czy powinieneś stosować BioMarine®Medical u siebie, skonsultuj to z Ekspertami ds. Żywienia w Chorobach Przewlekłych, lub zobacz jak go stosować.

86 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newsletter'a

© 2019 Stawiamy na Organizm.