• Zespół SnO

Eksperci Zdrowia

Aktualizacja: 28 paź 2019

Co czyni firmę Marinex Ekspertami w Odżywianiu Pacjentów?

20 letni dorobek w świecie zdrowia czyni z nas najwyższej klasy ekspertów w tej dziedzinie.

Moment kiedy słyszymy diagnozę lekarza dla wielu z nas jest chwilą w której zatrzymał się jego świat. Boimy się tego co przyniesie przyszłość. Obawiamy się czy na pewno zalecona terapia będzie skuteczna na tyle, abyśmy pokonali chorobę a może nawet wrócili do zdrowia.


Można to osiągnąć jedynie poprzez komplementarność czyli połączenie leczenia chemicznego z wypełnieniem genetycznych i fizjologicznych potrzeb naszego organizmu.


MARINEX od 22 lat zajmuje się tym drugim – dostarczaniem organizmowi podstawowych substancji niezbędnych do budowy i działania na najwyższym poziomie. Jesteśmy ekspertami od lipidów (tłuszczy).

Co czyni nas Ekspertami w dziedzinie odżywiania Pacjentów tłuszczami?


  1. 20 lat prac badawczych nad odżywianiem olejami rybimi organizmu człowieka.

  2. 44 wieloośrodkowe i wielokierunkowe badania naukowe u pacjentów chorujących z powodu infekcji, nowotworów, RZS, łuszczycy, alergii, choroby wieńcowej i schizofrenii.

  3. 51 ekspertyz i opinii naukowych.

  4. Jedyna jak do tej pory Rekomendacja Żywieniowa w chorobach nowotworowych powstała w wyniku przeprowadzenie badania u pacjentów z nowotworem płuca.

  5. Współpraca z wybitnymi ośrodkami naukowo-badawczymi:

- Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

- Uniwersytet Medyczny w Łodzi

- Uniwersytet Łódzki

- Politechnika Łódzka

- Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi

- Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego

- Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej

- Oddział Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej, Pabianickie Centrum Medyczne​


6. Ponad 5000 pozytywnych opinii lekarzy, farmaceutów i pacjentów, którzy każdego dnia dzielą się z nami efektami zdrowotnymi, jakie udało im się osiągnąć


7. Formuły preparatów oparte na wynikach badań u ludzi, a to oznacza na faktycznym zapotrzebowaniu organizmu człowieka w chorobie bazujące na ściśle wyselekcjonowanych, certyfikowanych źródłach niezbędnych organizmowi substancji budulcowych.


8. Dawkowanie przygotowywane indywidualnie dla każdego pacjenta, w zależności od fizjologicznego stanu jego organizmu i jego potrzeb.


9. Grono wybitnych specjalistów, dietetyków, fizjologów, farmaceutów, będących zawsze do dyspozycji pacjentów, prowadząc często ich odżywianie w czasie całego leczenia.


Dlatego jeżeli właśnie walczysz z chorobą, zapraszamy skontaktuj się z nami a jesteśmy pewni, że będziemy mogli wspomóc Cię naszą wiedzą byś uzyskał najlepsze efekty w walce z chorobą.
Jeżeli potrzebujesz się upewnić, czy powinieneś stosować BioMarine®Medical u siebie, skonsultuj to z Ekspertami ds. Żywienia w Chorobach Przewlekłych, lub zobacz jak go stosować.

560 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newsletter'a

© 2019 Stawiamy na Organizm.