• Stawiamy na Organizm

Dlaczego BioMarine®Medical jest koniecznym wyborem dla każdego pacjenta z chorobą przewlekłą?

Aktualizacja: 28 paź 2019

Walcząc z chorobą już na pewno wiesz, że same leki nie wystarczą, trzeba jeszcze odpowiednio odżywiać organizm, bo walki z chorobą, nic za niego nie wygra.W chorobie przewlekłej również zwykła dieta nie zaspokoi potrzeb organizmu człowieka, dlatego powstała kategoria "żywność specjalnego przeznaczenia medycznego", służąca do kierunkowego dożywiania pacjentów.


W tej grupie na pierwszym miejscu należy postawić preparaty dostarczające właściwej kompozycji tłuszczów, ponieważ stanowią one genetyczny i fizjologiczny fundament działania organizmu człowieka:


  • Mleko matki* 31,9% tłuszczu 7,6% białka

  • Szpik kostny czerwony* 65,8% tłuszczu 33,2% białka

  • Szpik kostny żółty* 94,9% tłuszczu 4,7% białka

  • Mózg (istota biała)* 57,5% tłuszczu 36,5% białka

  • Skóra* 32,6% tłuszczu 65,7% białka

  • Serce* 34,5% tłuszczu 62,7% białka

* % suchej masy


BioMarine®Medical - niezbędny i jedyny? Dlaczego?


1. To unikalna i jedyna tak kompletna kompozycja biologicznych lipidów (tłuszczów), niezbędnych Organizmowi Człowieka do jego działania zgodnego z tym, jak został genetycznie stworzony.

Co równie istotne, powstała ona z połączenia 3 rodzajów biologicznych, pełnowartościowych olejów rybich (BioMarine®1140, BioCardine®Omega-3, Tran OLAVA®), o naturalnym składzie, bez sztucznego wzbogacania.


2. Wielokierunkowe genetyczne i fizjologiczne EFEKTY, jakie wytwarza Organizm Człowieka i jego systemy obronno-regeneracyjne otrzymujące BioMarine®Medical, należą do najskuteczniejszych w zapobieganiu i eliminowaniu chorób a do tego są one niemożliwe do osiągnięcia w żaden inny sposób.


3. Efekty te, to również wynik wykorzystania przez organizm człowieka, wielu innych kluczowych grup substancji jak białka, witaminy i minerały. Mógł je wykorzystać ponieważ otrzymywał właściwą kompozycję tłuszczy. Jest to kolejny dowód, że tłuszcze to fundament działania organizmu człowieka.


4. Stwierdzeń zawartych w powyższych 3 punktach dowiodło:

  • 39 badań naukowych u pacjentów leczonych z powodu infekcji, nowotworów, RZSu, łuszczycy, choroby wieńcowej, schizofrenii, równolegle przyjmujących BioMarine®Medical lub wchodzące w jego skład oleje rybie.

  • 35 ekspertyz i opracowań naukowych opisujących wykorzystanie przez organizm BioMarine®Medical.

  • 5 000 pisemnych opinii pacjentów przyjmujących BioMarine®Medical

Każdy z powyższych punktów powinien być dla Ciebie powodem do stosowania BioMarine®Medical, wszystkie 4 to już konieczność.

Skoro inni wygrywają swoje walki z chorobą to możesz i TY.

BioMarine®Medical:

Wszystkiego o BioMarine®Medical dowiesz się tutaj: https://biomarinemedical.pl/


Jeżeli potrzebujesz się upewnić, czy powinieneś stosować BioMarine®Medical u siebie, skonsultuj to z Ekspertami ds. Żywienia w Chorobach Przewlekłych, lub zobacz jak go stosować.

2,915 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newsletter'a

© 2019 Stawiamy na Organizm.