• Stawiamy na Organizm

Czy Twój organizm potrzebuje Superfood?

Aktualizacja: 28 paź 2019

Czy wiesz, że najsilniejszy Superfood znany jest na świecie od setek lat? Efekty jego stosowania, jak potwierdzają badania u ludzi, są nieporównywalne z żadnymi innymi substancjami.

Superfood stało się jednym z najbardziej popularnych terminów, ostatnimi czasy.

Słownik Oxford English opisuje superfood jako "żywność bogatą w składniki odżywcze uważane za szczególnie korzystne dla zdrowia i dobrego samopoczucia” (https://www.lexico.com/en/definition/superfood).


Superfood, często kojarzymy z produktami, których nazwy brzmią bardzo egzotycznie i których dostępność dla wielu z nas niestety nadal jest mocno ograniczona. Kiedy myślimy o Superfood najczęściej przychodzą nad do głowy produkty, z którymi wcześniej nie mieliśmy do czynienia i których wartości dla naszego organizmu niestety nie jesteśmy w stanie ocenić. Najczęściej jednak kojarzymy je z luksusem.

Czy możesz wyobrazić sobie bardziej luksusowe życie, niż to, w którym wygrywasz walkę z chorobą?

Potrzebujesz do tego niezbędnych substancji, dzięki którym Twój organizm da Ci na to szansę. Niezbędne są do tego oleje rybie. To właśnie oleje rybie są najbardziej niezbędnym Superfood.

Już od setek lat wiadomo, iż najdłużej żyjącymi i najzdrowszymi narodami są te, których dieta bogata jest właśnie w tłuszcze zawarte w olejach rybich. Setki badań naukowych przeprowadzonych na świecie jasno wskazują, iż organizm ludzki nie może działać bez tłuszczów.


44 badania przeprowadzone przez firmę Marinex przy współudziale najwybitniejszych naukowców i lekarzy w Polsce, u pacjentów walczących z chorobami przewlekłymi potwierdzają – jeśli organizm ma mieć potencjał do walki z chorobą – musi być odżywiany tłuszczami zawartymi w olejach rybich >>>> http://marinex.com.pl/specjalisci/zywnosc-medyczna/badania/.

Dlaczego właśnie oleje rybie przebadane u ludzi?

Ponieważ są nam one genetycznie niezbędne, czyli są najbardziej z nami kompatybilne i tym samym przyjazne dla organizmu. Świadczyć może o tym chociażby fakt, iż alkiloglicerole zawarte w olejach rybich są składnikiem mleka matki.


Co więcej jak dowodzą badania u kobiet w ciąży z udziałem 533 zdrowych kobiet, którym podawano olej rybny od 30. tygodnia ciąży, wykazało mniejsze ryzyko przedwczesnego porodu o 40-50%, dłuższy przebieg ciąży o 4 dni i wyższą wagę urodzeniową o 107 g. (lsen SF, Sørensen JD, Secher NJ, et al. Randomised controlled trial of effect of fish-oil supplementation on pregnancy duration. Lancet. 1992 Apr 25;339(8800):1003-7).


Wybitny Superfood w postaci BioMarineMedcial w optymalnym dla organizmu składzie i ilościach niezbędnych substancji, pozyskiwany z certyfikowanych, najczystszych źródeł jest w zasięgu Twojej ręki. Znajdziesz go w dobrej aptece, lub możesz go kupić bezpośrednio tu.Jak wykazało 39 badań u pacjentów, BioMarineMedical w z niczym nieporównywalny sposób odżywia organizm pacjentów z zaburzeniami immunologicznymi, dermatologicznymi, reumatologicznymi, kardiologicznymi, neurologicznymi, onkologicznymi i genetycznymi. Tym samym w znaczący sposób skraca czas prowadzonych terapii przy jednoczesnym wzroście ich skuteczności.Dlatego, kiedy słyszysz słowo Superfood, pomyśl o tym, czego naprawdę potrzebuje Twój organizm.

Pamiętaj, że prawdziwym Superfood są tylko te preparaty oparte na olejach rybich, których skuteczność udowodniono w badaniach naukowych u pacjentów. Tylko one bowiem dają pewność, iż organizm otrzymuje substancje najwyższej jakości, które są jego największym sprzymierzeńcem do walki z chorobą.


Mamy świadomość, jak ważna jest to wiedza szczególnie dla osób walczących z chorobą, ale i dla ich opiekunów szukających każdego możliwego rozwiązania, które pozwoli bliskiej im osobie wygrać tę walkę.


Jeżeli potrzebujesz się upewnić, czy powinieneś stosować BioMarine®Medical u siebie, skonsultuj to z Ekspertami ds. Żywienia w Chorobach Przewlekłych, lub zobacz jak go stosować.

614 wyświetlenia0 komentarz

Zapisz się do Newsletter'a

© 2019 Stawiamy na Organizm.