• Zespół SnO

Czy stosować BioMarineMedical w trakcie leczenia chorób lipidozależnych?

Infekcje, nowotwory, RZS, łuszczyca, alergia, choroba wieńcowa, schizofrenia.


3 badania kliniczne prowadzone z udziałem BioMarineMedical z pacjentami chorymi onkologicznie mogą okazać się przełomem naukowym na skalę światową.

Fundament odżywiania

Czy BioMarine-Medical jest fundamentem genetycznego i fizjologicznego odżywiania organizmu człowieka w trakcie leczenia infekcji, nowotworów, RZS, łuszczycy, alergii, choroby wieńcowej, schizofrenii?

Charakterystyka produktu

1. #BioMarineMedical powstał w wyniku 19 lat prac naukowych firmy MARINEX nad genetycznymi i fizjologicznymi potrzebami organizmu człowieka.


2. Jest jedyną tak kompletną kompozycją naturalnych budulcowych tłuszczy, stanowiących podstawę skutecznego działania systemów obronnych, bójczych i regeneracyjnych organizmu człowieka.


3. Organizm Człowieka otrzymujący #BioMarineMedical, wytwarza wielokierunkowe genetyczno-fizjologiczne efekty, których nie można osiągnąć w żaden inny sposób.


4. Efekty te odkryto w wyniku przeprowadzenia 38 wieloośrodkowych badań naukowych, w polskich i amerykańskich ośrodkach naukowo-medycznych, u pacjentów z zaburzeniami: • Immunologicznymi • dermatologicznymi • reumatologicznymi • kardiologicznymi • neurologicznymi • onkologicznymi • genetycznymi.


5. Za zgodą Komisji Bioetycznej UM w Łodzi, aktualnie prowadzone jest Leczenie Żywieniowe #BioMarineMedical u chorych z nowotworem płuc, nowotworem jelita grubego oraz chorób przyzębia, w dziennych dawkach 30- 50 ml (25-40 kapsułek).


6. #BioMarineMedical został zarejestrowany jako żywność specjalnego przeznaczenia medycznego z unikalnymi wskazaniami (przeczytaj informacje na opakowaniu).


Czy w obliczu w/w faktów naukowych, w walce z w/w chorobami możesz nie odżywiać swojego organizmu #BioMarineMedical?


Tu zapoznasz się z pełną informacją o preparacie:

https://biomarinemedical.pl

http://marinex.com.pl/specjalisci/zywnosc-medyczna/badania/

https://biomarinemedical.pl/opinie-pacjentow/opinie.html#Opinie_klientow


Jeżeli potrzebujesz się upewnić, czy powinieneś stosować BioMarine®Medical u siebie, skonsultuj to z Ekspertami ds. Żywienia w Chorobach Przewlekłych, lub zobacz jak go stosować.

44 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newsletter'a

© 2019 Stawiamy na Organizm.