• Stawiamy na Organizm

Zacznij wygrywać swoją walkę z chorobami.

Aktualizacja: 17 wrz 2019

Informacje niezbędne chorującym z powodu: Infekcji, Nowotworów, RZS, Łuszczycy, Alergii, Choroby Wieńcowej, Depresji, Schizofrenii.

Walczysz z chorobą przewlekłą? Każdy dzień kończysz i zaczynasz poszukiwaniami rozwiązań, które pozwolą Ci tę walkę wygrać? Musisz więc postawić na Organizm, czyli jego potrzeby genetyczne i fizjologiczne, które pozwolą Ci osiągnąć wymarzony sukces.


Poszukując rozwiązań, zacznij od budowy swojego Organizmu, bo tylko wtedy może działać efektywnie i w sposób tak skuteczny, iż nie można porównać go z żadnym innym.

Wybierając kolejny preparat, który ma pomóc w walce z Twoją chorobą zastanów się, czy mając do wyboru preparat, który został przebadany u pacjentów z chorobą przewlekłą i czytając o efektach, jakie oni osiągnęli, nie chciałbyś być jednym z nich? Przecież mając tę wiedzę możesz zmienić całe swoje życie.


My badamy Organizm człowieka od ponad 20 lat, przeprowadzając dziesiątki badań u chorych z chorobami przewlekłymi.

Badamy jakich substancji potrzebuje Organizm i w jakiej dawce. Właśnie na podstawie wyników tych badań, jako jedyni ustaliliśmy zgodne z genetycznymi i fizjologicznymi potrzebami Organizmu dawkowanie lipidów odpowiedzialnych za skuteczne działanie systemów obronnych i regeneracyjnych. Zapotrzebowanie to określono na poziomie 0,7 – 1,0 grama/kg masy ciała a nie 1 kapsułki. Dlaczego?


  1. Twój organizm musi mieć potencjał do walki silniejszy niż ma go choroba, która skutecznie go wyniszcza – czyli musi być dobrze odżywiony niezbędnymi mu substancjami, tak by mógł uruchomić cały swój genetyczny i fizjologiczny potencjał.

  2. To dokładnie taka ilość substancji budulcowych, jakie pozwolą na skuteczną walkę z chorobą i regenerację zniszczeń, jakie wywołała choroba (nie jesteśmy w stanie uzupełnić tego tylko dietą).

  3. Dawkowanie i efekty zawsze opieraj na wynikach badań u ludzi, bo nie ma żadnego innego, bardziej wiarygodnego źródła wiedzy, na którym możesz opierać swoją walkę z chorobą.

Nie mówimy – nie stosuj innych preparatów, mówimy – zanim je zastosujesz pamiętaj o tym, co podstawowe, czyli substancje budulcowe zawarte w BioMarine®Medical.

Odżywiając Organizm tymi niezastąpionymi lipidami, (lipidy budują 20% serca, 20% skóry, 40% szpiku kostnego - trzon systemu immunologicznego), 60% mózgu, 80% siatkówki oka, 90% systemu przeciwzapalnego.


Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, że tę walkę możemy wygrać razem >> https://biomarinemedical.pl/zamowienie.html.


Jeżeli potrzebujesz się upewnić, czy powinieneś stosować BioMarine®Medical u siebie, skonsultuj to z Ekspertami ds. Żywienia w Chorobach Przewlekłych, lub zobacz jak go stosować.

3,171 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newsletter'a

© 2019 Stawiamy na Organizm.