• Stawiamy na Organizm

Czy można choremu dziecku zwrócić jego dzieciństwo?

Aktualizacja: 28 paź 2019

Choroba nie jest stanem naturalnym dla organizmu i to, w jaki sposób wpływa na całe życie odczuł każdy, kto chociaż raz musiał z nią walczyć. A co kiedy pacjentem jest dziecko?Każdego dnia starasz się przygotować dla swojego dziecka posiłki, które będą kolorowe, zróżnicowane, smaczne – jednak czy masz 100%, że dostarczają one organizmowi, tych substancji, których jego organizm potrzebuje najbardziej?


Czy na pewno wiesz, czego potrzebuje organizm, kiedy walczy z chorobą?

Szczególnie w przypadku małych pacjentów walka z nią bywa długa i często nie przynosi oczekiwanych efektów. Sytuacja jest tym bardziej dramatyczna, iż kolejne terapie mogą nie tylko nie być skuteczne, ale w drastyczny sposób mogą wpływać i wpływają na dalsze życie dziecka i jego zdrowie.

Jednak nie tylko sama walka z chorobą jest tu problemem. Jej skutkami bowiem jest często brak możliwości odpowiedniego, na najwyższym możliwym poziomie jego rozwoju intelektualnego czy społecznego wynikający z braku kontaktów z rówieśnikami. To również frustracja rodziców – choruje bowiem cała rodzina.


Czy można to zmienić? Czy można dziecku dać szansę na zdrowe dzieciństwo?


Czy można znaleźć rozwiązanie, będące najbardziej naturalnym w walce z chorobą?

My wiemy, że tak. Wiedzą o tym także osoby, takie jak mama małego Dominika, która przysłała do nas historię swojego synka:


Zdjęcie orygianłu opinii nadesłanej przez mamę chłopca.„Mój synek Dominik (obecnie 6 lat) bardzo chorował od 2015r. Co miesiąc "zaliczaliśmy" antybiotyk i kilku lekarzy. Nie mógł uczestniczyć w zajęciach przedszkolnych ponieważ kończyło się to zapaleniem płuc. Jako matka szukałam pomocy dla mojego synka z każdej strony, nie licząc się z kosztami: prywatne wizyty u najlepszych specjalistów w Polsce i w Anglii, wycięcie trzeciego migdałka i różne naturalne specyfiki. Nic nie pomogło. Dziecko strasznie kaszlało, w nocy się dusiło. Było leczone na astmę lekami sterydowymi przez 3 lata. Horror trwał, dopóki nie natrafiliśmy na wspaniałą homeopatkę z Częstochowy, która zaleciła BioMarine®570 - 3 razy dziennie po 3 kapsułki a podczas infekcji 4 kapsułki 3 razy dziennie pół godziny przed jedzeniem. Jestem bardzo wdzięczna producentowi za tak wspaniały produkt którym jest BioMarine®570. Nigdy nie przestanę być wdzięczna lekarce, za wskazanie właściwej drogi. Moje dziecko jest zdrowe, chodzi do przedszkola, a ja jestem szczęśliwą mamą.


                       Olga, mama Dominika lat 6”

To kolejny przykład tego jak tłuszcze, bo BioMarine® to właśnie tłuszcze pochodzące z olejów rybich są niezbędne dla organizmu człowieka, by mógł on wygrać walkę z chorobą. Nikogo nie powinno to dziwić, tłuszcze stanowią przecież 50% naszego organizmu - tzw. suchej masy organów, stanowią o ich wydolności i skuteczności. Dlatego właśnie muszą być odpowiedniego rodzaju (zgodne genetycznie) i pochodzić z biologicznego źródła.Dopóki chory nie zmieni sposobu, w jak działa jego Organizm dotąd nie przejmie kontroli nad chorobą a tym bardziej w pełni jej nie zwalczy.

Czy teraz posiadając tę wiedzę wyobrażasz sobie abyś mógł nie zastosować #BioMarine u swojego dziecka lub bliskiej chorującej osoby?
Czy naprawdę mógłbyś odmówić organizmowi chorego, pożywienia dzięki któremu ma on siłę do walki nieporównywalną z jakimkolwiek innym działaniem?
Marinex tworzą ludzie, którzy każdego dnia zgłębiają wiedzę o organizmie człowieka, jego potrzebach i wymaganiach w walce z chorobą. 19 lat badań nad olejami rybimi czyni nas ekspertami w tej dziedzinie na skalę nie tylko krajową, ale światową.


Wyniki badań prowadzonych z zastosowaniem naszych preparatów zmieniają nie tylko standardy terapii leczniczych poprzez podkreślenie roli organizmu człowieka w walce z chorobą ale przede wszystkim życie pacjentów.


Jeżeli potrzebujesz się upewnić, czy powinieneś stosować BioMarine®Medical u siebie, skonsultuj to z Ekspertami ds. Żywienia w Chorobach Przewlekłych, lub zobacz jak go stosować.


7,650 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newsletter'a

© 2019 Stawiamy na Organizm.