• Zespół SnO

Czy chorujący Organizm potrzebuje BioMarine®Medical?

Jak przywrócić Organizmowi stan, w którym podejmie on działanie bójcze i regeneracyjne?

Twoja walka z chorobą może być wygrana.

Choroby przewlekłe to najczęściej wynik zaburzeń w fizjologicznym i genetycznym działaniu Organizmu. Zaczynają się od małych problemów, których często nawet nie dostrzegamy, aż do momentu kiedy słyszymy diagnozę lekarza.


Dlatego poza terapią leczniczą, musimy zadbać o to, by przywrócić Organizmowi stan, w którym podejmie on działanie bójcze i regeneracyjne. Tylko wtedy będzie mógł On uruchomić cały swój genetyczny i fizjologiczny potencjał do walki z chorobą.


Badania dowodzą, że wszystkie z naszych ponad 37 bilionów komórek, 100 bilionów bakterii, nasz genialny mózg i system obronny, do działania bez zaburzeń, zgodnego ze swoim potencjałem genetycznym i fizjologicznym, potrzebują przede wszystkim odpowiedniej kompozycji tłuszczy.

Właśnie dlatego stworzyliśmy #BioMarineMedical i jak pokazują dziesiątki badań naukowych u tysięcy pacjentów, jest on niezbędny w chorobie, jako leczenie żywieniowe równolegle stosowane z leczeniem medycznym.BioMarine®Medical to:

  1. pierwsze i jak do tej pory jedyne połączenie 3 olejów rybich o statusie żywność specjalnego przeznaczenia medycznego.

  2. kompozycja substancji budulcowych, która została stworzona w oparciu o wyniki 18 lat badań naukowych, będąca odpowiedzią na fizjologiczne zapotrzebowanie organizmu na każdą z nich,

  3. formuła oparta o oleje rybie, których źródła cechuje najwyższa, certyfikowana jakość czystości i bezpieczeństwa,

  4. jedyne na rynku, tak kompletne źródło unikatowej kompozycji biologicznie aktywnych, naturalnie czystych, pełnowartościowych, niewzbogacanych, budulcowych lipidów (tłuszczy) stanowiących podstawę genetycznego i fizjologicznego działania naszego organizmu – alkiloglicerole, skwalen, EPA i DHA Omega-3, witaminy A+D

  5. niezastępowalne tłuszcze a ich niedobór uniemożliwia uruchomienie pełnego potencjału obronnego, bójczego i regeneracyjnego organizmu, co prowadzi do powstawania zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu człowieka, a następnie do wielu chorób,

  6. kompozycja najlepiej i najintensywniej przebadanych olei, które odżywiają organizm człowieka:

  • 39 wielokierunkowych badań naukowych u pacjentów, a wyniki tych badań są powodem dla którego został on zarejestrowany do stosowania równolegle z terapią leczniczą

  • ponad 5000 pisemnych opinii pacjentów,

  • 34 ekspertyzy naukowe,

Należy wiedzieć, że nie ma zamienników dla BioMarine®Medical oraz alternatywy dla genetycznych i fizjologicznych efektów, jakie z niego wytwarza organizm człowieka. Czy możesz sobie wyobrazić jak będziesz się czuł, gdy Twój organizm zacznie skutecznie walczyć z przyczyną Twojej choroby?


Sprawdź jak wykorzystać potencjał walki z chorobą,

jaki posiad Twój Organizm >> https://biomarinemedical.pl/

1,786 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newsletter'a

© 2019 Stawiamy na Organizm.