• Zespół SnO

Czy BioMarine®Medical jest niezastąpiony w chorobie?

Aktualizacja: 28 paź 2019

Budowanie siły genetycznej Organizmu Człowieka do walki z chorobą.


Czym są tzw. oleje życia?

#BioMarineMedical nie jest lekiem. #BioMarineMedical to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego dostarczająca podstawowych lipidów (tłuszczy) niezbędnych Organizmowi do genetycznego i fizjologicznego działania, których efektem jest homeostaza czyli zdrowie.


Jaka jest rola BioMarineMedical w walce z chorobą? Organizm wykorzystuje substancje tłuszczowe takie jak:

• Alkiloglicerole • Skwalen • Nnkt. Omega-3 • Witaminę A • Witaminę D3

zawarte w kompozycji #BioMarineMedical do budowania swojej siły genetycznej do walki z chorobą. To przecież Organizm odpowiada za każdy prawidłowy proces, za działania obronne, regeneracyjne i bójcze. To w końcu On może działać prozdrowotnie lub każdego dnia skutecznie sam siebie niszczyć.


Codziennie każda nasza komórka, każdy organ potrzebują siły właśnie do tego, by mogły funkcjonować bez zaburzeń. Ich prawidłowe działanie zostało zaprogramowane genetycznie, co oznacza że Organizm ma w sobie potencjał do walki. By jednak mógł ją podjąć i działać fizjologicznie (wielokierunkowo i autoregulacyjnie) potrzebuje odpowiednich substancji – budulca.


Zapominając o potrzebach organizmu niszczymy go każdego dnia. Nie dostarczając tego, co mu niezbędne głodzimy go, tym samym odbieramy mu możliwość działania.

Nie zauważamy tego, aż do czasu kiedy pojawia się choroba.

I tu pojawia się rola #BioMarineMedical – czyli żywności specjalnego przeznaczenia medycznego stosowanej do Leczenia Żywieniowego. #BioMarineMedical jest unikalnym źródłem substancji niezbędnych w całym szeregu procesów genetycznych i fizjologicznych przeprowadzanych przez organizm. Innymi słowy, kluczowe procesy decydujące o naszym zdrowiu, kondycji umysłowej i fizycznej nie będą odbywały się bez tych substancji, których źródłem jest #BioMarineMedical.


Potencjał prozdrowotny Twojego organizmu.

Dopiero stosując #BioMarineMedical przekonasz się jakim ogromnym potencjałem zdrowotnym dysponuje Twój Organizm. Dowiodło tego 19 lat pacy naukowej, w trakcie których zastosowano oleje rybie wchodzące w skład #BioMarineMedical i #BioMarine1140, w 46 wieloośrodkowych badaniach naukowych u pacjentów z zaburzeniami immunologicznymi, dermatologicznymi, reumatologicznymi, kardiologicznymi, neurologicznymi, onkologicznymi i genetycznymi i ich skutkami: infekcjami, nowotworami, RZS, łuszczycą, alergią, chorobą wieńcową, depresją, schizofrenią.


Poniżej przedstawiamy tylko trzy opinie spośród ponad 5000 historii. To przykład na to, jaki potencjał ma Organizm, który regularnie w odpowiednia dawkach otrzymuje niezbędne mu substancje.


Opinie osób stosujących #BioMarine

Bogusław, lat: 60, Warszawa "Stosuję BioMarine Medical od pół roku (1 łyżkę dziennie na czczo). Zdecydowałem się używać tylko ten olej ponieważ brakowało mi produktu leczniczego, który pomógłby mi odzyskać odporność po długim leczeniu antybiotykami.

Teraz nie tylko jestem zdrowy, ale zniknęło atopowe zapalenie skóry. Jest to jedyny produkt, który stosuję, więc wiem, że to olej mi pomaga."

Małgorzata, lat: 56, Sączów "Bardzo często, zazwyczaj wiosną, jesienią i zimą zapadałam na przeziębienia. Zwykle kończyły się zapaleniem gardła, a nawet płuc. Leczenie antybiotykami doustne, a zdarzało się dożylne.

Od kiedy stosuję BioMarine zapomniałam co to znaczy przeziębienie czy jego skutki.

Zauważyłam również poprawę wyglądu mojej skóry. Polecam znajomym, dają jako prezent moim dorosłym dzieciom."Antonina, lat: 71, Kraków "Stosuję BioMarine Medical trzeci miesiąc. W ubiegłych latach w tym okresie bardzo łatwo, kilka razy przeziębiałam się, często bolało mnie gardło, męczył mnie kaszel.

Odkąd zażywam BioMarine Medical nie przeziębiłam się ani razu. Śpię spokojnie i budzą się rano wypoczęta i pełna energii.

Jestem przekonana, że dobre samopoczucie i chęć do życia zawdzięczam stosowaniu BioMarine Medical. Mam zamiar stosować go nadal."


Sprawdź jak może działać Organizm bez zaburzeń i jakim dysponuje potencjałem: https://biomarinemedical.pl/opinie-pacjentow/opinie.html#Opinie_klientow.


Jeżeli potrzebujesz się upewnić, czy powinieneś stosować BioMarine®Medical u siebie, skonsultuj to z Ekspertami ds. Żywienia w Chorobach Przewlekłych, lub zobacz jak go stosować.

52 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newsletter'a

© 2019 Stawiamy na Organizm.