Najczęściej Zadawane Pytania

Dlaczego piszecie głównie o tłuszczach?


Czy wiesz ze organizm ludzki poza wodą składa się głównie z tłuszczy? Większość osób uważa, że głównymi składnikami są białka… oczywiście jest ich dużo, ale tłuszczy jest więcej. Jak dużo? Na przykład w mózgu aż 60 %! To między innymi dlatego, są ważne dla organizmu i jego funkcjonowania. Mistrzami jedzenia zdrowych tłuszczy są Eskimosi (najzdrowsza populacja na świecie). Okazuje się, że spożywają oni duże ilości tłuszczy zawartych między innymi w rybach. Ich organizmy są sprawne a odporność na choroby wysoka. Na szczęście my też możemy uzyskać ten sam efekt i wcale nie musimy żyć na kole podbiegunowym.
Kto jest właścicielem blogu Stawiamy na Organizm?


Podmiotem odpowiedzialnym za blog Stawiamy na Organizm jest firma Marinex International. Misją firmy Marinex International od 20 lat jest uruchomienie pełnej sprawności zdrowotnej, intelektualnej i fizycznej człowieka, a w efekcie wydłużenie jego życia. Podstawą do osiągnięcia tych efektów jest aktywacja genomu człowieka, który buduje prawidłowe struktury organizmu. Nasze główne zadanie to budowanie zdrowia ludzi i dostarczanie Wam wiedzy najlepszej jakości.
Czy mogę wykorzystać dane z Blogu Stawiamy Na Organizm u siebie?


Tak. Zachęcamy Was do dzielenia się wiedzą. Wierzymy, że w ten sposób razem możemy pomóc wielu osobom zmieniać jakość ich życia na lepsze. Prosimy jedynie z szacunku do naszej pracy, abyście stosowali TAGI #StawiamyNaOrganzim #MarinexInternational.

FAQ

Zapisz się do Newsletter'a

© 2019 Stawiamy na Organizm.